Angličtina a golf na Novém Zélandu

Napier

 

angličtina a golf na Novém Zélandu v Napier

 

Napier je malé přístavní město se 60 tisíci obyvateli, nachází se na Severním ostrově Nového Zélandu a je populární pro své příjemné klima a nádherné pláže. Napier je také slavný pro širokou škálu vodních sportů včetně lyžování, kanoistiky, windsurfingu, kajakování, parasailingu, atd. Město má jedny z nejvyšších slunečních hodin na Novém Zélandu. Vzhledem k poloze na východním pobřeží Nového Zélandu, má relativně suché středomořské klima. V okolním pohoří Kaweka Range jsou krásné procházky. V této oblasti najdete sedmnáct nejznámějších novozélandských vinic a kvalita vína je známá dokonce i na světových trzích. Napier je známý také jako město ve stylu Art deco - tedy ve znamení čistých, jednoduchých linií.

 

 

Škola New Horizon College of English

  • škola na pobřeží Tichého oceánu
  • atraktivní vinařská oblast
  • škola vhodná také pro starší studenty

 

Možnosti studia (1 lekce - 60 minut)

  • od 15 lekcí týdně

Odpoledne (zrhuba od 15 hodin) je pak věnováno golfu a to takto: V pondělí – lekce s profesionálem a následně individuální praktická lekce, v úterý – 9 jamek ve Veřejném kurzu, středa – volno, nebo lekce angličtiny navíc, čtvrtek – 9 jamek v klubu, pátek volno. O víkendu pak můžete hrát např. v "Maraenui", nebo Napier Golf Club “Waiohiki”.

 

Rozvrh:

  Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday/Sunday
AM English class English class English class English class English class Free time or
PM Lesson with Golf Professional, followed by practice session 9 holes at Public Course Free time or English 9 holes at local Members-Only Golf Club Free Time or options with other international students Play 18 holes at one of Hawke's Bay's many golf courses (own cost

 

Možnosti ubytování

  • hostitelská rodina, jednol.pokoj s polopenzí
  • hotel
  • hostel
  • b&b

Golf

Maraenui Golf Club

Napier Golf Club “Waiohiki” - nejstarší


Rezervaci tee time Vám zajistíme.

 

Pro více informací nás kontaktujte na info@abohemica.cz.


Jazykové školy


Aktuality

nahoru